Виїзне тренування

Виїзне тренування

Палюче серпневе сонце розігрівало землю, клуби пилу піднімались від важких солдатських чобіт та проїжджаючих до місця збору автівок. Народу ставало все більше, нарешті пролунала команда: «Шикуйсь» – і з усіх кутків імпровізованої парковки почулося тупотіння, ріденькі ланцюжки людей, частіш за все y польовій формі буквально за кілька хвилин злилися спочатку y безформну масу захисного кольору, a потім в те, що все більше нагадувало повноцінний стрій.

І ось – стрій, в якому пліч о пліч стоять бійці підрозділу територіальної оборони, Правого Сектору, фермерської самооборони та інших формувань. Чоловіки, жінки і навіть діти – вони всі зібрались під цим пекучим серпневим сонцем лише з однією метою – вдосконалити свої теоретичні навички з індивідуальної та групової бойової підготовки, зразу ж відпрацювавши здобуті знання на практиці.
Коротенький брифінг, напутнє слово, розділення по навчальним групам – і вже не маленькі групи людей, a справжні колони висуваються на місце проведення навчальних занять.
В усіх куточках полігону почалися бурхливі тренування.
Ось, наприклад, бійці під керівництвом інструктора відпрацьовують дії під час потрапляння автівки y засідку.

Leave a Comment