Як працювати з мапою

Перед Вами – унікальна мапа захисних споруд міста Дніпра.

Вона створена групою волонтерів під керівництвом, на час створення, в.о. заступника керівника “ТОДО” з преси та інформації Михайла Тонконогого. При створенні мапи, використовувалися дані радянських архівів ПРУ, та архівів інвентаризаційних справ нежитлового фонду міста, що були призначені виключно для службового користування. Тому, на мапах присутня тільки основна інформація про споруди.

Для того, аби бути впевненими в тому, що захисна споруда зможе прийняти Вас та Ваших сусідів/співробітників в разі потреби, треба зробити певні кроки.

1.Перевірити відповідність інформації, поданої на мапі, дійсності станом на 2018 рік.

Остання інформація, що використовувалася для наповнення мапи, датована 1993 роком. Дуже багато споруд наразі можуть бути перебудованими/знищеними/приватизованими та перепрофільованими до такого стану, що не в змозі виконувати функцію захисної споруди.

2. Знайти власника/балансоутримувача споруди

Це можна зробити, звернувшись до керівництва будівлі, в якій знаходиться споруда, або до місцевого обслуговуючого підприємства.

3. Заручитися підтримкою сусідів та власника/балансоутримувача, провести “суботник” і  привести до ладу приміщення, закупити медикаменти та зробити запаси питної води, влаштувати для цього спеціальні шафи.

4. Зробити відповідні позначки на будівлях поблизу, сповістити всіх сусідів про те, де знаходиться сховище, де від нього знаходяться ключі, призначити відповідальних осіб за підтримку належного стану приміщення, обміняйтеся контактними даними, сповістіть про них сусідів.

 

УВАГА! На мапі вказані лише ті об’єкти, які були включені до переліку захисних споруд.

У будинках та комерційних будівлях, що побудовані після 70х років, в якості сховища можна використати підвальні приміщення.

Також, в громадських місцях, є споруди, пристосовані для укриття людей під час настання обставин для укриття. Це:

  • Підземні пішохідні переходи
  • Станції метрополітену
  • Підвальні приміщення магазинів, кафе, ресторанів, та інших закладів побутового обслуговування населення

Всі питання стосовно мапи, та захисних споруд, можна поставити на електронну адресу evromaidandnepr@gmail.com

При використанні матеріалів, посилання на даний сайт є обов’язковим.