Таромське

Блокпост “Таромське”

Наш шлях лежить до найвіддаленішого куточку варти Дніпропетровська –  в самісінький кінець селища  «Таромське», ближче до Дніпродзержинська. Там облаштувався не менш затишний та добре укріплений блокпост.

Наразі на нашому шляху знов постає залізничний вузол. Його долаємо з легкістю, після перетину переїзду, відраз бачимо ціль нашої поїздки.

Разом, співробітники ДАІ та бійці Полку нацзахисту п’ють чай та каву. Потік транспорту через даий переїзд чи не найменший з усіх, що є в Дніпропетровську,  менше хіба що на Сурсько-Литовському.

Хлопці охоче розповідають історії з життя блокпосту, діляться досвідом, показують усім своїм видом, що повністю готові боронити наше місто від наступу ворожих сил.

 

На наших очах ДАІвець зупиняє маршрутний мікроавтобус, що їде без належної таблички маршруту та з непрацюючою правою фарою. Всі документі у водія в порядку. Бійці ретельно додивляються салон автівки. Співробітник ДАІ проводить роз’яснювальну роботу, вказує водієві на неприпустимість експлуатації автобуса з такими несправностями. Беремо від водія чесне слово, що проблему він вирішить відразу п приїзді до власного подвір’я, де ночує його залізний кінь.

Покидаємо блокпост «Таромське». Маємо чітку думку, що з цієї сторони Агресор не пройде.